Przejdź do treści

O nas

Jesteśmy kolektywem tworzonym przez entuzjastów fotografii, fotografii która towarzyszy nam w codziennym życiu, w zgiełku pracy, w zaciszu naszych domów, podróżach tych małych tuż za rogiem oraz tych wielkich na kraniec świata. W dokumentowaniu tych wszystkich chwil pomagają nam aparaty Fujifilm. Małe, nie rzucające sie w oczy, dyskretne i klasyczne w swoim design’ie, urządzenia rejestrujące światło, czyli to co w fotografii jest rzeczą kluczową. Na tej stronie chcielibyśmy pokazać wam nasze historie opowiedziane światłem przy pomocy aparatów z serii X.

Na stronie Fujifilm Collective znajdziecie comiesięczny cykl pod nazwą „740h” tworzony przez członków kolektywu, będzie to zbiór kadrów które każdy z nas uchwycił podczas mijającego miesiąca. Będziemy również dzielić się naszymi inspiracjami. Postaramy się również pokazać ciekawe projekty tworzone przez pojedyncze osoby jak i kolektywy. Oczywiście nie zabraknie także naszych wspólnych oraz indywidualnych realizacji, zdjęć, opinii i uwag na temat sprzętu.

Jesteśmy bardzo otwarci na nowych członków! Jeśli tak jak my przemierzasz świat/miasto z małym aparatem z serii X, robisz ciekawe a zarazem spójne w formie zdjęcia i  chcesz dołączyć do naszego kolektywu – napisz do nas !